saha hizmeti yönetim yazılımı

Sapiyon ile mobil iş gücünüzü en iyi duruma getirin

Saha çalışanlarınızı, iş programlarınızı, müşteri bilgilerinizi, depolarınızı ve gelir giderlerinizi düzenli bir şekilde organize edin.

İŞ EMRİ OLUŞTURMA

Saha işlerinizi planlayın, atayın ve tamamlayın

İş yönetimine geldiğinde her işletmenin ihtiyacı farklıdır, Sapiyon size ihtiyacınıza göre özelleştirme seçeneği sunar. İş alanlarını ve durumlarını işletmenizin ihtiyacına göre özelleştirin. Farklı durumlar için farklı renkler kullanın.

FİYAT TEKLİFİ OLUŞTURMA

Fiyat teklifi oluşturun, gönderin ve takip edin

Profesyonel fiyat teklifi oluşturun, müşterinize gönderin, PDF çıktısı alın ve durumlarını anlık takip edin. Teklif onaylandıktan sonra tek tıklamayla işe dönüştürün.

FATURA OLUŞTURMA

Fatura oluşturun, gönderin ve takip edin

Tamamlanmış işleri kolayca faturaya dönüştürün, kullandığınız ön muhasebe programı ile entegre ederek tüm bilgileri otomatik aktarın (En yakında).

DEPO YÖNETİMİ

Depo oluşturun ve saha çalışanlarınıza bağlayın

Tüm depolarınızı tek bir yerden yönetin, aralarında stok aktarımı yapın ve depo hareketlerini kontrol edin. Kullanımı kolay, hızlı ve pratik.

MÜŞTERİ PORTALI

Müşterileriniz iş talebinde bulunsun

Müşterileriniz; müşteri portalını kullanarak doğrudan iş talebi oluşturabilir. Gelen talepleri tek tıkla fiyat teklifine veya işe dönüştürün.

NET TAVSİYE SKORU

Müşterilerinizden anında geri bildirim alın

Net Tavsiye Skoru (NPS) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm müşterilerinizden her iş bitiminde, hizmetiniz hakkında otomatik olarak NPS anketi yapın ve hizmetinizi kolayca ölçün.

RAPORLAMA

Daha ayrıntılı raporlama yapın

Kapsamlı ve güçlü raporlama araçlarıyla işinizi tüm yönlerini değerlendirin. İstediğiniz verileri istediğiniz zaman görüntüleyin.

MOBİL UYGULAMALAR

Siz ve ekibiniz tüm işleri mobilden yönetin

Sapiyon'un iOS ve Android uygulamalarıyla işinizi her yerden yürütebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri ve özellikleri edinin.

Sapiyon ile teknik
servis yönetimi çok kolay

Kredi kartına gerek yok. Hiçbir koşul yok.