Online teknik servis programı ile işlerinizi daha kolay yönetin

calisanlar neler yapabilir

Sapiyon teknik servis programı ile çalışanlarınızın randevularını, gerçek zamanlı konumlarını ve müsait zaman dilimlerini kolayca takip edin.

Hiçbir kurulum gerektirmeden, mevcut cep telefonu aracılığıyla çalışanlarınıza iş ataması yapın ve durumlarını anlık olarak takip edin.

Online teknik servis programı için neden Sapiyon?

Sapiyon teknik servis programı, müşteriler, saha çalışanları ve yöneticiler arasında süreçleri azaltarak operasyonları kolaylaştıran bulut tabanlı bir uygulamadır.

Bulut Tabanlı

Yer, zaman ve cihazdan bağımsız, işletmenizi dilediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan yönetin.

Uygun Maliyet

Kurulum, lisans, eğitim ücretleri çok uygun olup, bakım, güncelleme ve kira gibi ücretler ödemeyin.

Tek Platform

Saha çalışanlarınız, iş programlarınız, müşteri bilgileriniz, depolarınız ve gelir giderleriniz tek platformda.

Sınırsız Özellik

Ek bir ücret ödemeden Sapiyon'un müşterilerine sunduğu tüm özellikleri sınırsız kullanın.

Android & İOS uygulamaları

Web, Android ve İOS uygulamaları sayesinde işlerinizi büyütmeniz artık çok kolay.

Ücretsiz Destek

Telefon, whatsapp veya e-posta, istediğiniz araçtan istediğiniz zaman destek talep edin.

İhtiyacınız olan tüm özellikler bir arada

Sapiyon'un Online Teknik Servis Programı işinizi yürütmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

İş emirleri

Saha çalışanlarınıza iş emirleri atayın ve durumlarını anlık takip edin. Sapiyon, bir işletmenin günlük operasyonlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak için iyi bir iş emri sisteminin sahip olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

Keşifler

Web veya mobil uygulama dan kolayca keşif oluşturun, çalışanlarınıza atayın, fiyat teklifine yada iş emrine dönüştürün.

Teklifler

İş emri öncesi profesyonel fiyat teklifi oluşturun, pdf formatında müşterilerinize gönderin. Teklifler onaylandığında kolayca iş emrine dönüştürün.

Faturalar

Tamamlanan işleri faturaya dönüştürün ve durumlarını kolayca takip edin. İsterseniz kullandığınız ön muhasebe programı ile entegrasyon yapın.

NPS (Net Tavsiye Skoru)

İş emri tamamlandığında verdiğiniz hizmet hakkında müşterilerinizden otomatik geri bildirimler alarak hizmet kalitenizi artırın.

Sapiyon ile maliyet ve zamandan tasarruf edin

Sapiyon, yerinde hizmet sağlayan işletmeler için paha biçilmez bir araçtır. Online teknik servis programi, işletmelerin teknisyenlerini daha iyi yönetmelerine ve iş yüklerini planlamalarına yardımcı olur.

Müşteri yönetimi

İşletmenizin ihtiyacına göre müşteri bilgilerini özelleştirin. Gelecek / geçmiş randevularına ve kullanılan malzemelere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden ulaşın.

Çalışan yönetimi:

Günlük, haftalık ve aylık olarak yapılacak işleri planlayın ve çalışanlarınızın verimliliğini artırın.

Ürünler ve hizmetler

Kullanılan malzemeleri iş emri içerisine ekleyın, depodan ürün giriş çıkışlarını kolayca kontrol edin.

Gelir gider

Sapiyon mobil uygulama aracılığıyla giderlerinizi sahadan kolayca ekleyın.

Müşteri portalı

Müşterilerinizin kendi adına açılan iş emirleri takip etmesini sağlayın. Aynı zamanda müşteriniz yeni iş emri talebinde bulunabilir.

Depo yönetimi

Servis taleplerini yerine getirmek için ihtiyacınız olan parça ve sarf malzemelerini takip edin. Bu, ihtiyaç duyduğunuzda gerekli parçalara ve sarf malzemelerine sahip olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olur.

Web tabanlı online teknik servis programı ile işinizi büyütün

Saha çalışanlarınızı, iş programlarınızı, müşteri bilgilerinizi, depolarınızı ve gelir giderlerinizi düzenli bir şekilde organize edin

Online teknik servis programı “Müşteriler” için  ne tür faydalar sağlar

Sapiyon Online teknik servis programı müşterileriniz için birçok avantaj sunar. Müşteriler kendi giriş bilgilerini kullanarak müşteri potalından adına açılmış olan iş emri durumlarını anlık olarak takip edebilir. 

Zamandan Tasarruf Edin: Sapiyon Online teknik servis programı, müşterilerinizin hizmet çağrılarını planlama, yönetme ve izleme sürecini kolaylaştırır. Hizmet talebinde bulunduğunda ne zaman ve gelecek personel bilgilerine kolayca ulaşabilir. Tüm bu faktörler maliyetleri düşürmeye ve müşteriler için zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur.

Artan Müşteri Memnuniyeti: Müşteriler, Sapiyon Online teknik servis programını, kullanarak daha hızlı yanıt sürelerinin, iyileştirilmiş servis kalitesinin ve servis sorunlarının daha hızlı çözülmesinin keyfini çıkarabilir. Bu, müşteri memnuniyetini ve sadakati artırmaya yardımcı olur.

Genel olarak, Sapiyon Online teknik servis programını, müşterilerin zamandan tasarruf etmesine ve verimliliği artırmasına artırmasına yardımcı olur.

Online teknik servis programı “Yöneticiler” için ne tür faydalar sağlar

Sapiyon Online teknik servis programı, bir teknisyen ekibini denetleyen yöneticiler için paha biçilmez bir araçtır. Yöneticiler, planlama sürecini kolaylaştırarak ve otomatikleştirerek zamandan ve kaynaklardan tasarruf edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Yöneticiler için Sapiyon Online teknik servis programı kullanmanın temel avantajlarından bazıları şunlardır:

Kolaylaştırılmış Programlama: Sapiyon Online teknik servis programı, teknisyen programlarını oluşturma, yönetme ve ayarlama sürecini basitleştirir. Bu, manuel planlama ihtiyacını ortadan kaldırır ve programları oluşturmak ve ayarlamak için gereken süreyi azaltarak yöneticilere diğer görevlere odaklanmaları için daha fazla zaman verir.

Geliştirilmiş Verimlilik: Sapiyon Online teknik servis programı, teknisyenlerin işlere etkin ve verimli bir şekilde atanmasını sağlayarak daha akıllı ve hızlı çalışmalarına olanak tanır. Bu, verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin artmasına yol açar.

Gerçek Zamanlı İzleme: Sapiyon Online teknik servis programı, yöneticilere teknisyen konumları, iş ilerlemesi ve müşteri geri bildirimi hakkında gerçek zamanlı görünürlük sağlar. Bu, yöneticilerin kaynakları daha iyi yönetmelerine ve teknisyenlerin her zaman doğru işi doğru zamanda yapmalarını sağlamalarına yardımcı olur.

Otomasyon: Sapiyon Online teknik servis programı, iş emirleri, hatırlatıcılar, bildirimler ve müşteri geri bildirimleri gibi, planlamayla ilişkili birçok sıradan görevi otomatikleştirir. Bu, yöneticilerin zaman ve elinde bulunduran kaynaklardan tasarruf etmesine yardımcı olur.

Online teknik servis programı “Teknisyenler” için  ne tür faydalar sağlar

Sapiyon Online teknik servis programı, saha teknisyen ekipler için iletişimi ve planlamayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Hem teknisyenler hem de çalıştıkları şirketlere birçok fayda sağlar.

Planlama: Çalışanlar için Sapiyon Online teknik servis programı, büyük bir varlık olabilir. Yaklaşan işlerini ve görevlerini tek bir yerde görebildikleri için programlarını yönetmeyi kolaylaştırır. Ayrıca her görevin süresini ve tahmini seyahat süresini görebildikleri için günlerini kolayca planlayabilirler. Bu, çalışanların fazla çalışmasını önlemeye yardımcı olur ve görevlerini tamamlamak için yeterli zamana sahip olmalarını sağlar.

Daha iyi iletişim: Sapiyon Online teknik servis programı, ayrıca çalışanlar ve şirketler arasında gelişmiş iletişim sunar. Çalışanlar kendilerine bir iş atandığında bildirim alabilir ve herhangi bir sorunu veya gecikmeyi kolayca iletebilirler. Bu, görevlerin zamanında tamamlanmasına ve şirketlerin döngüde tutulmasına yardımcı olur.

Son olarak, Sapiyon Online teknik servis programı çalışanlara daha fazla esneklik sağlar. Çalışanlar, planları değişirse işleri kolayca yeniden planlayabilir ve gerekirse görevleri karşılamak için aynı alandaki diğer çalışanların müsait olup olmadığını görebilirler. Bu, görevlerin verimli bir şekilde tamamlanmasına ve çalışanların programları üzerinde daha fazla kontrole sahip olmasına yardımcı olur.

Hala ikna olmadıysanız yada Sapiyon’un özellikleri tam bana göre değil diyorsanız, devam edelim…

Sizlere yardımcı olmak amacıyla en iyi 10 uluslararası teknik servis programı listesini hazırladık.

Salesforce Field Service

https://www.salesforce.com/products/service-cloud/field-service/

Salesforce Field Service Lightning, daha iyi müşteri hizmeti sağlamak ve operasyonel verimliliği artırmak isteyen hizmet kuruluşları için yenilikçi ve uygun maliyetli bir çözümdür. Field Service Lightning, şirketlerin saha hizmetini hızlı ve verimli bir şekilde sunmasına yardımcı olmak için tasarlandı ve birçok işletme için paha biçilmez bir varlık olduğunu kanıtladı.

Salesforce field service Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı aylık fiyatı 150 USD’dır.

Field Service Lightning, işletmelerin saha hizmeti operasyonlarını daha iyi yönetmelerini sağlayan, bulut tabanlı bir hizmet yönetimi platformudur. Haritalama, planlama ve sevkiyat, varlık takibi, garanti yönetimi ve müşteri iletişimi gibi güçlü özellikler sağlar. Platform ayrıca Salesforce’un Sales Cloud, Service Cloud ve AppExchange gibi diğer bulut tabanlı araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Field Service Lightning, işletmelerin saha hizmeti operasyonlarını yönetmelerini kolaylaştırır. Şirketler, servis ekiplerini ve kaynaklarını kolaylıkla kurup yönetebilir, görevleri doğru kişilere atayabilir, servis siparişlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve müşteri desteği sorgularını yönetebilir. Sezgisel sürükle ve bırak arabirimi ve kullanımı kolay gösterge panoları ile Field Service Lightning, bilinçli kararlar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz verilere ve bilgilere erişmeyi kolaylaştırır.

Field Service Lightning, işletmelerin temel performans göstergelerini izlemesine ve bilgiye dayalı kararlar almasına olanak tanıyan gelişmiş analitik ve raporlama yetenekleri de sağlar. Bu, şirketlerin operasyonlarını daha iyi anlamalarına ve iyileştirme alanlarını belirlemelerine yardımcı olur. Entegre raporlama özellikleri ile işletmeler, işlerinin hangi alanlarının iyi performans gösterdiğini ve iyileştirilmesi gereken alanları hızla görebilir.

Field Service Lightning, hizmet operasyonlarını geliştirmek isteyen işletmeler için paha biçilmez bir araçtır. Saha servis operasyonlarını yönetmeyi, müşteri sorgulamalarını izlemeyi ve güçlü analitik ve raporlamaya erişmeyi kolaylaştırır. Kapsamlı özellikleriyle Field Service Lightning, verimliliklerini ve müşteri memnuniyetini artırmak isteyen servis kuruluşları için mükemmel bir çözümdür.

 

Oracle Field Service Cloud

https://www.oracle.com/cx/service/field-service-management/

Oracle Field Service Cloud, kuruluşların saha hizmeti operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir çözümdür. İşletmelerin zamanlamayı, müşteri hizmetlerini ve envanter yönetimini yönetmesine yardımcı olacak kapsamlı bir araç paketi sağlar.

Oracle Field Service Cloud Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup buradan tüm fiyat  listesine göz atabilirsiniz.

Oracle Field Service Cloud, işletmelerin müşteri hizmetlerini, planlamayı ve envanter yönetimini yönetmesine yardımcı olur. Müşteri hizmetlerine ve zamanlama etkinliklerine ilişkin görünürlük sağlayarak, daha iyi müşteri hizmeti ve gelişmiş müşteri memnuniyeti sağlayarak saha hizmeti kuruluşlarının operasyonlarını kolaylaştırır. Bulut tabanlı çözüm ayrıca kuruluşların envanteri yönetmesine, teknisyen performansını yönetmesine ve saha servis operasyonlarını optimize etmesine yardımcı olacak kapsamlı bir araç paketi sağlar.

Oracle Field Service Cloud, işletmelerin müşteri hizmetlerine ve zamanlama isteklerine hızla yanıt vermesini sağlar. Müşteri hizmetleri taleplerini izlemek, servis ziyaretlerini planlamak ve envanteri yönetmek için kullanılabilir. Aynı zamanda işletmelere teknisyenlerinin performansına ilişkin gerçek zamanlı görünürlük sağlayarak teknisyenlerin performansını izlemelerine ve iyileştirme alanlarını belirlemelerine olanak tanır.

Oracle Field Service Cloud, işletmelerin saha hizmeti operasyonlarını optimize etmesine yardımcı olan özellikler de içerir. İşletmelere teknisyenlere kolayca iş atama, teknisyen performansını izleme ve iyileştirme alanlarını belirlemeye yardımcı olan raporlar oluşturma yeteneği sağlar. Ayrıca işletmelerin ERP, CRM ve muhasebe sistemleri gibi mevcut yazılımlarını bulut tabanlı çözümle entegre etmelerine olanak tanır.

Oracle Field Service Cloud, işletmelerin saha hizmeti operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir bulut tabanlı çözümdür. İşletmeler, kapsamlı araç ve özellik paketiyle müşteri hizmetlerini, planlamayı ve envanter yönetimini kolayca yönetebilir. Çözüm aynı zamanda işletmelere teknisyen performansına ilişkin gerçek zamanlı görünürlük ve mevcut yazılımları entegre etme yeteneği sağlar. Bu, işletmelerin iyileştirme alanlarını belirlemelerine ve saha hizmeti operasyonlarını optimize etmek için gerekli adımları atmalarına yardımcı olur.

 

Dynamics 365 Field Service

https://dynamics.microsoft.com/en-us/field-service/overview/

Dynamics 365 Field Service, Microsoft’un operasyonlarınızı kolaylaştırmaya ve optimize etmeye yardımcı olan kapsamlı bir saha hizmeti çözümüdür. Müşteri hizmetleri isteklerini yönetmenize, teknisyenleri planlamanıza ve göndermenize, envanteri izlemenize ve daha pek çok şeye olanak tanır. Verimliliği artırmanıza ve maliyetleri düşürmenize yardımcı olan entegre bir sistemdir.

Dynamics 365 field service Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı aylık fiyatı 95 USD’dır.

Bir müşteri hizmet talebi ile aradığında, talep otomatik olarak sisteme girilir. Servis yöneticisi daha sonra işi becerilerine, konumuna ve uygunluk durumuna göre doğru teknisyene atayabilir. Bu, daha hızlı yanıt süreleri ve daha iyi müşteri hizmeti sağlar.

Dynamics 365 Field Service, envanterinizi izlemenize de olanak tanır. Servis taleplerini yerine getirmek için ihtiyacınız olan parça ve sarf malzemelerini takip edebilirsiniz. Bu, ihtiyaç duyduğunuzda gerekli parçalara ve sarf malzemelerine sahip olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olur.

Sistem ayrıca teknisyen performansını izlemenizi sağlar. Her bir işin ne kadar sürdüğünü ve hizmet taleplerine ne kadar hızlı cevap verildiğini görebilirsiniz. Bu, iyileştirilmesi gereken alanları belirlemenize ve iyi performans gösteren teknisyenleri tanımanıza yardımcı olur.

Son olarak Dynamics 365 Field Service, müşteri ilişkilerini yönetmenize de yardımcı olur. Sistemi, hizmet talepleri tamamlandığında müşterilere otomatik e-postalar ve bildirimler göndermek için kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamak için müşteri geri bildirimlerini de takip edebilirsiniz.

Genel olarak Dynamics 365 Field Service, saha hizmeti operasyonlarını yönetmesi gereken işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Hizmet taleplerinizi düzene koymanıza ve optimize etmenize, teknisyen performansını izlemenize, envanteri yönetmenize ve müşterilerle ilişkiler kurmanıza yardımcı olur.

 

Skedulo

https://www.skedulo.com/

Skedulo, işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırmasına yardımcı olan bir mobil iş gücü otomasyon platformudur. Şirketlerin uzak ve yerinde ekiplerini yönetmelerine, işleri ve randevuları planlamalarına ve çalışan performansını izlemelerine olanak tanıyan bir araç paketi sağlar. Skedulo’nun özellikleri arasında planlama, gönderme, izleme, analitik ve daha fazlası bulunur.

Skedulo Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı fiyatlarına  göz atabilirsiniz.

Skedulo, işleri planlamak ve dağıtmak için kullanımı kolay araçlar sağlayarak mobil işgücünü yönetme sürecini basitleştirir. İşletmelerin işleri hızlı bir şekilde oluşturup doğru çalışanlara atamasına ve ardından ilerlemelerini gerçek zamanlı olarak takip etmesine olanak tanır. Skedulo ayrıca, işletmelerin iyileştirme alanlarını belirlemesine yardımcı olmak için çalışan performansını ve analitiği izlemek için araçlar sağlar.

Skedulo ayrıca popüler CRM ve İK yazılımlarıyla bir dizi entegrasyon sunarak işletmelerin süreçlerini otomatikleştirmelerine ve zamandan tasarruf etmelerine olanak tanır. Bu, işleri hızlı bir şekilde atamayı, randevuları planlamayı ve çalışan performansını izlemeyi kolaylaştırır.

Genel olarak Skedulo, mobil iş gücünü yönetme sürecini kolaylaştırmanın harika bir yoludur. İş atamayı, çalışan performansını izlemeyi ve operasyonları daha verimli bir şekilde yönetmeyi kolaylaştıran bir dizi araç sağlar. Skedulo, mobil işgücünü yönetmek için kullanımı kolay bir platform arayan işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

 

Jobber

https://getjobber.com/

Jobber, işletmelerin saha servis operasyonlarını yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir Online teknik servis programıdır. Programlama, sevkiyat, faturalama ve müşteri iletişimi için kapsamlı bir araç paketi sağlar. Jobber ile işletmeler operasyonlarını kolaylaştırabilir, verimliliklerini artırabilir ve zamandan ve paradan tasarruf edebilir.

Jobber Kanada merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı aylık fiyatı 49 USD’dır.

Jobber, saha hizmeti operasyonlarının tüm yönlerini yönetmeyi kolaylaştırır. Servis randevuları oluşturmak ve yönetmek, teknisyenleri planlamak ve işleri doğru teknisyene göndermek kolaydır. Jobber ayrıca otomatik hatırlatmalar ve güncellemeler sağlayarak, müşterilerin randevuları kendi kendine planlamasına olanak tanıyarak müşteri iletişimine yardımcı olur.

Faturalama, Jobber ile kolaylaştırılarak işletmelerin hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel faturalar oluşturmasına ve bunları müşterilere göndermesine olanak tanır. Jobber ayrıca entegre ödeme işlemleri sunar, böylece işletmeler doğrudan müşterilerinden ödeme kabul edebilir.

Jobber, herhangi bir işletmenin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Muhasebe ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı gibi mevcut sistemlerle entegrasyonu kolaydır ve işletmelerin performanslarını izlemelerine ve analiz etmelerine yardımcı olacak bir dizi güçlü raporlama aracı sunar.

Genel olarak Jobber, saha hizmeti operasyonlarını düzene sokmak ve optimize etmek isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Kullanımı kolay bir arayüz, kapsamlı bir araç paketi ve mükemmel müşteri hizmeti sunar. Jobber ile işletmeler zamandan ve paradan tasarruf edebilir, verimliliği artırabilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

 

Workiz

https://www.workiz.com/

Workiz, görevlerinizi yönetmenize ve işinizi sorunsuz yürütmenize yardımcı olan yenilikçi bir platformdur.

Workiz Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı aylık fiyatı 45 USD’dır.

Workiz, küçük işletmelerin düzenli kalmasına yardımcı olan bulut tabanlı bir Online teknik servis programıdır. İşinizi yönetmeyi kolaylaştırmak için otomatik planlama, müşteri yönetimi ve faturalama araçları sunar. Tek bir yerde işler oluşturabilir, çalışanlara görevler atayabilir ve müşteri iletişimini yönetebilirsiniz. Ayrıca, Workiz’e her yerden erişebilirsiniz, böylece iş bilgileriniz her zaman parmaklarınızın ucunda olur.

Workiz’in en önemli özelliklerinden biri de iş yönetim sistemidir. Çalışanlara kolayca görev atayabilir ve her işteki ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Ayrıca, son teslim tarihini asla kaçırmamaları için çalışanlar için otomatik hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Müşteri iletişimini takip edebilir ve müşteriler için otomatik faturalandırma ayarlayabilirsiniz.

Workiz, işletmenizi tanıtmanıza yardımcı olacak bir dizi pazarlama aracı sunar. E-posta kampanyaları oluşturabilir ve planlayabilir, sosyal medya hesaplarını yönetebilir ve web sitesi analizlerini takip edebilirsiniz. Platformu özel açılış sayfaları oluşturmak, müşteri adaylarını yakalamak ve A/B testleri yapmak için de kullanabilirsiniz.

Genel olarak Workiz, küçük işletmelerin düzenli kalmasına ve işlerini yönetmesine yardımcı olan, kullanımı kolay bir platformdur. Otomatik zamanlama, müşteri yönetimi ve faturalama araçlarıyla Workiz, her görevin üstesinden gelmenizi ve işletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

ServiceTitan

https://www.servicetitan.com/

ServiceTitan, hizmet işletmelerinin müşteri bilgilerini izlemesine, randevuları planlamasına, faturaları yönetmesine ve çalışan bilgilerini yönetmesine olanak tanır. Ayrıca, işletmelerin daha iyi kararlar almasına yardımcı olacak bir dizi analitik ve raporlama aracı sunar. ServiceTitan ile işletmeler performanslarını kolayca takip edebilir, müşteri verilerini analiz edebilir ve müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacak raporlar oluşturabilir.

ServiceTitan Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı fiyatını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

ServiceTitan, hizmet işletmelerinin verimliliklerini artırmalarına ve müşteri hizmetlerini iyileştirmelerine yardımcı olabilecek çeşitli özellikler sunar. Örneğin işletmeler, randevuları planlamak ve müşteri bilgilerini yönetmek için ServiceTitan’ı kullanabilir. Ayrıca çalışan bilgilerini yönetebilir ve performanslarını takip edebilirler. ServiceTitan, işletmelerin süreçlerini düzene sokmak ve görevlerin zamanında tamamlanmasını sağlamak için otomatikleştirilmiş iş akışları oluşturmasına olanak tanır.

ServiceTitan ile işletmeler üretkenliklerini de artırabilir. İşletmeler otomatik süreçler kurarak zamandan tasarruf edebilir ve verimliliklerini artırabilir. ServiceTitan ayrıca işletmelerin müşterilerini daha iyi anlamalarına ve daha iyi kararlar almalarına yardımcı olmak için bir dizi analitik ve raporlama aracı sunar.

Genel olarak, ServiceTitan, hizmet işletmelerinin süreçlerini kolaylaştırmasına, müşteri hizmetlerini iyileştirmesine ve üretkenliklerini artırmasına yardımcı olabilecek güçlü ve kapsamlı bir yazılım platformudur. ServiceTitan ile işletmeler performanslarını kolayca takip edebilir, müşteri verilerini analiz edebilir ve müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacak raporlar oluşturabilir.

 

Housecall Pro

https://www.housecallpro.com/

Housecall Pro, iş operasyonlarınızı düzene koymanıza ve hizmet işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır. Programlama ve sevkiyattan faturalama ve ödemelere kadar her şeyi yönetmenize yardımcı olan hepsi bir arada bir iş yönetimi platformudur.

Housecall Pro Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı fiyatı 65 USD’dır.

Housecall Pro, işletmenizi daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak bir dizi hizmet sunar. Housecall Pro, planlama ve sevkıyattan faturalama ve ödemelere kadar işinizi yönetmeyi ve mali durumunuzu takip etmeyi kolaylaştırır. Platform aynı zamanda mobil uyumludur, bu nedenle her yerden, her zaman erişebilirsiniz.

Platform ayrıca işinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olacak bir dizi özellik sunar. Örneğin, sevkiyat özelliği, doğru işi doğru teknisyene atamanıza yardımcı olur ve faturalama özelliği, faturaları hızlı ve verimli bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca faturalarınızı kendi logonuz ve markanız ile özelleştirebilirsiniz.

Platform ayrıca pazarlama ve müşteri ilişkileri için de destek sunuyor. İşletmenizi tanıtmak ve müşterilerinizle ilişkiler kurmak için e-posta kampanyaları ve sosyal medya gönderileri oluşturmak için platformu kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin hiçbir randevuyu kaçırmamasını sağlamak için otomatik randevu hatırlatıcıları da ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak Housecall Pro, operasyonlarını düzene sokmak ve işlerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen hizmet işletmeleri için harika bir araçtır. Kullanımı kolaydır, mobil uyumludur ve işletmenizi yönetmenize ve tanıtmanıza yardımcı olacak bir dizi özellik sunar. Housecall Pro ile işinizin kontrolünü elinize alabilir ve müşterilerinizle ilgilenildiğinden emin olabilirsiniz.

 

Service Fusion

https://www.servicefusion.com/

Service Fusion, HVAC ve sıhhi tesisat şirketlerinin operasyonlarını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılımdır. İşletmelere müşterilerini, teknisyenlerini ve iş emirlerini yönetmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan kapsamlı bir platformdur. Ayrıca müşteri hizmetleri ölçütlerine ilişkin içgörüler sunarak işletmelerin iyileştirme alanlarını belirlemesine olanak tanır.

Service Fusion Amerikan merkezlı Online teknik servis programı olup sınırsız kullanıcı için aylık fiyatı 339 USD’dır.

İşletmelerin operasyonlarını daha etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak çeşitli özellikler sunar. Kullanıcıların kolayca müşteri profilleri oluşturmasına ve yönetmesine, teknisyenleri işlere atamasına ve her işin ilerlemesini izlemesine olanak tanır. Yazılım ayrıca, müşterilerin hesaplarına erişmesine, hizmet talepleri göndermesine ve iş emri geçmişini görüntülemesine olanak tanıyan bir çevrimiçi müşteri portalı içerir. Ek olarak, Service Fusion, kullanıcılara ortalama yanıt süresi, müşteri memnuniyeti derecelendirmeleri ve daha fazlası gibi müşteri hizmetleri ölçümlerine ilişkin içgörüler sağlayan kapsamlı bir raporlama sistemi sağlar.

Service Fusion ayrıca teknisyenlere programlarına, müşteri bilgilerine ve işle ilgili diğer verilere erişim sağlayan bir mobil uygulama sunar. Bu, teknisyenlerin hareket halindeyken organize olmalarını ve işlerini takip etmelerini sağlar. Uygulama ayrıca teknisyenlerin müşterilerle kolayca iletişim kurmasına ve doğrudan uygulamadan fatura göndermesine olanak tanır.

Genel olarak Service Fusion, operasyonlarını kolaylaştırmak isteyen HVAC ve sıhhi tesisat şirketleri için harika bir araçtır. İşletmeler, kapsamlı özellikleri sayesinde müşterileri, teknisyenleri ve iş emirlerini kolayca yönetirken müşteri hizmetleri ölçütlerine ilişkin içgörüler elde edebilir. Mobil uygulama, teknisyenlerin düzenli kalmalarını ve işlerini takip etmelerini daha da kolaylaştırır. Service Fusion ile işletmeler operasyonlarını daha iyi anlayabilir ve müşteri hizmetlerini geliştirebilir.

 

simPRO

https://www.simprogroup.com/

SimPRO, müteahhitlerin ve hizmet uzmanlarının operasyonlarını düzene sokmalarına ve işlerini kontrol altına almalarına yardımcı olan kapsamlı bir inşaat yönetimi yazılımıdır. Kullanıcılara işlerinin kapsamlı bir görünümünü sunmak ve her zaman operasyonlarının zirvesinde olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. SimPRO ile işletmeler müşterilerini, projelerini, finansmanlarını ve ekiplerini tek bir yerden yönetebilir.

Salesforce field service Avustralya merkezlı Online teknik servis programı olup kullanıcı başı fiyatını öğrenmek için iletişime geçebilirsinizç

Yazılım, işletmelere operasyonlarını izlemek ve yönetmek için güçlü araçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Buna proje yönetimi, planlama ve faturalama gibi şeyler dahildir. Ayrıca işletmelerin mali durumlarını takip etmelerine yardımcı olarak mali durumlarını kolayca izlemelerine, fatura oluşturmalarına ve nakit akışlarını yönetmelerine olanak tanır.

SimPRO ayrıca işletmelerin daha iyi iş kararları almaları için performanslarını takip etmelerine ve verileri analiz etmelerine olanak tanıyan güçlü raporlama araçları sunar. Buna müşteri geri bildirimi, proje zaman çizelgeleri ve maliyet tahminleri gibi şeyler dahildir. Tüm bu veriler, işletme hakkında daha bilinçli kararlar almak için kullanılabilir ve karı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

İşletmelerin ekiplerini yönetmelerini kolaylaştıran birçok özellik de bulunmaktadır. Buna görev yönetimi, zaman izleme ve performans incelemeleri gibi şeyler dahildir. Ayrıca ekip üyeleriyle işbirliği yapmayı kolaylaştırır, böylece proje söz konusu olduğunda herkes aynı sayfada kalabilir.

Genel olarak SimPRO, işletmelerin operasyonlarını kontrol altına almalarına ve karlarını maksimize etmelerine yardımcı olabilecek son derece güçlü ve kapsamlı bir inşaat yönetimi yazılımıdır. Güçlü araçları ve raporlama yetenekleriyle, işletmelerin operasyonlarını takip etmelerine ve her zaman doğru kararlar aldıklarından emin olmalarına yardımcı olabilir.

 

Sapiyon, yerlı olup dilinizi ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan bir online teknik servis programı’dır