Online teknik servis yazılımı ile müşteri ve çalışanlarınızı daha kolay yönetin

Sapiyon teknik servis yazılımı ile çalışanlarınızın randevularını, gerçek zamanlı konumlarını ve müsait zaman dilimlerini kolayca takip edin.

Hiçbir kurulum gerektirmeden, mevcut cep telefonu aracılığıyla çalışanlarınıza iş ataması yapın ve durumlarını anlık olarak takip edin.

Sapiyon teknik servis yazılımı nedir?

Eski adıyla Teleskop olan, Sapiyon teknik servis yazılımı, saha personeli yöneticisi ile saha çalışanlarınızla manuel süreçleri azaltarak operasyonları kolaylaştıran bulut tabanlı bir uygulamadır.

İşletmenizin başarısı mobil işgücüne dayanıyorsa, sektörünüz ne olursa olsun, Sapiyon teknik servis yazılımı ile operasyonel maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir, mobil çalışanlarınızın üretkenliğini artırabilirsiniz ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Çalışanlarınızın mobil cihazlarıyla, evrak işlerini ve manuel görevleri azaltarak, saha işi yönetimini optimize ederek, kağıt tabanlı zaman çizelgelerini ortadan kaldırarak ve yakıt ve kilometre masraflarını azaltarak paradan tasarruf edebilirsiniz.

Sapiyon teknik servis yazılımını diğer iş yönetim uygulamarıyla kiyaslamak ve iş akışınıza en uygun olan programı seçebilmek için “En iyi 10 iş Takip Programı 2021” yazımıza göz atabilirsiniz.

Teknik servis işletmeler için daha akıllı iş yönetimi

Evrak işlerini ortadan kaldırmaya, üretkenliği artırmaya ve mükemmel hizmet sunmaya yardımcı olan en yeni mobil ve bulut teknolojisi.

Kontrolü elinize alın ve müşterinin ilk aramasından planlama, fiyat teklifi, iş tamamlama, faturalandırma ve geri bildirimi almaya kadar daha akıllı çalışın.

İşinizi istediğiniz cihazdan ve istediğiniz yerden yönetin

Nerede olursanız olun, müşteri ve iş ayrıntılarına erişin, personel konumlarını ve çizelgelerini görüntüleyin, işleri gönderin ve teklifler veya faturalar oluşturun.

Müşteri randevularını daha iyi yönetin

Nerede olursanız olun tam iş programınıza erişin ve yaklaşan rezervasyonlar hakkında otomatik hatırlatıcılar alın. ServiceM8, seyahat süresini otomatik olarak dikkate alarak, yola çıkmanız gerekmeden 5 dakika önce sizi bilgilendirecektir.

Personelinizin nerede olduğunu ve ne yaptığını görün

Tüm personelinizi bir harita üzerinde görmek, onları bir arama veya SMS ile bölmek zorunda kalmadan akıllı sevk kararları vermenize yardımcı olur.

Web tabanlı online teknik servis programı ile işinizi büyütün

Saha çalışanlarınızı, iş programlarınızı, müşteri bilgilerinizi, depolarınızı ve gelir giderlerinizi düzenli bir şekilde organize edin

Sapiyon teknik servis yazılımını nasıl kullanabilirsiniz?

Sapiyon, iş emirlerinizi, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlayan bulut tabanlı bir yazılımdır.

Saha ekibinizin; randevuları, gerçek zamanlı konumları ve müsait zaman dilimleri hakkında bilgi sahibi olun.

Müşteri bilgileri, randevuları, fiyat teklifleri, kullanılan malzemeleri ve notları kolayca takip edin. 

Tüm depolarınızı tek bir yerden yönetin, stok seviyesini kontrol edin ve depolar arası aktarım yapın.

Sapiyon nasıl çalışır?

Çalışanlarınızın mobil cihazlarıyla, evrak işlerini ve manuel görevleri azaltarak, saha işi yönetimini optimize ederek, kağıt tabanlı zaman çizelgelerini ortadan kaldırarak ve yakıt ve kilometre masraflarını azaltarak paradan tasarruf edebilirsiniz.

Müşteri, telefon, e-posta ya da diğer iletişim kanalları üzerinden iş talebinde bulunur.

Tüm iş detayları doğrudan Sapiyona eklenir ve en uygun saha ekibine ataması gerçekleştirilir. 

Saha çalışanı, mobil uygulama üzerinden anında bildirim alır, isterse müşteriyi arayabilir, mesaj gönderebilir veya yol tarifi alabilir.

Yola çıktığında, müşteriye otomatik bilgilendirme mesajı gönderilir, dilerse personel ile iletişime geçebilir ve anlık konum takibi yapabilir.

Görev yerine varıldığında işi doğru bir şekile tamamlayabilmesi için ihtiyacı olan tüm bilgilere detaylı birşekilde ulaşabilir.

İş fotoğraflarını, kullanılan malzemeleri ve işçilik ücretlerini ekleyebilir, dilerse müşteriden dijital imza bile alabilir.

Ayrıca check listleri, alt-işleri ve özel formları kontrol eder ve gerekli verilir girildikten sonra işi tamamlar.

Tamamlanan işleri kolayca faturaya dönüştürün ve kullandığınız ön muhasebe programına otomatik olarak aktarın.

NPS anket mesajlarıyla müşterinizin sizi tavsiye etme olasılığını ölçün, değerlendirin ve geliştirin.

Tüm bu süreçleri Sapiyon masaüstü uygulamasından anlık olarak takip edin, iş, müşteri ve çalışan verilerinizi kolayca reporlayın.

Sapiyon teknik servis programı ile saha teknisyenlerinizin elini güçlendirin

Android ve İOS tabanlı mobil uygulamalar aracılığıyla saha teknisyenlerinize tüm iş ve müşteri bilgilerinizi eksiksiz olarak ulaştırın. İş öncesi ve iş sonrası yapılacak adımları check-listler ile detaylandırın.

Sapiyon teknik servis yazılımı ile tüm iş süreçlerinizi tek platformda yönetin

Sapiyon teknik servis yazılımı, saha personeli yöneticisi ile saha çalışanlarınızla manuel süreçleri azaltarak operasyonları kolaylaştıran bulut tabanlı bir uygulamadır.

İşletmenizin başarısı mobil işgücüne dayanıyorsa, sektörünüz ne olursa olsun, Sapiyon teknik servis yazılımı ile operasyonel maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir, mobil çalışanlarınızın üretkenliğini artırabilirsiniz ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

İş Emirleri

Çalışanlarınıza görev ataması yapın. Alt-görevler, check-listler ve formlar ile detaylandırın. Tüm müşteri ve iş bilgilerini kayıt altına alın, randevu tarihini ve saatini seçip en uygun saha teknisyenine atama yapın. Alt-işler, check-listler ve özel formlar ile iş emirlerinizi daha fazla detaylandırın.

Keşifler

Müşterilerinizden iş talepleri alın ve tek tıklama ile keşfe, fiyat teklifine ya da iş emrine dönüştürün. Müşterileriniz veya çalışanlarınız dan gelen iş taleplerini, keşife dönüştürün. Keşiflerinizi kolayca teklife ya da işe dönüştürün.

Teklifler

Profesyonel fiyat teklifi oluşturun, PDF olarak indirin veya müşterinize e-posta ile gönderin

Faturalar

Tamamlanan işleri faturaya dönüştürün, kullandığınız ön muhasebe programına entegre edin

Net tavsiye skoru (NPS)

Müşterinizin sizi tavsiye etme olasılığını tek bir soruya verilen yanıt üzerinden hesaplayın. Net tavsiye skoruyla müşterilerinizin sizi tanıdıklarına tavsiye etme olasılığını ölçün. Tamamlanmış işleriniz hakkında otomatik SMS anketleri göndererek tek soruya verilen yanıt üzerinden genel müşteri memnuniyetini ve markanıza bağlılığını öğrenin.

Müşteri yönetimi

Müşteriye ait yapılan işlemlere, kullanılan malzemelere, notlara ve resimlere istediğiniz yerden ulaşın. Sapiyon; tüm müşteri detaylarını web ve mobil uygulamalarıyla bulutta saklar, böylece siz ve ekibiniz nerede olursanız olun müşteri verilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sahada bulunan çalışanlarınızın konumlarını gerçek zamanlı olarak takip edin. Üzerindeki tüm iş listesini, durumlarını, hangi işle meşgul olduklarını ve diğer gelişmeleri takip edin.

Depo yönetimi

Her bir çalışan için ayrı depo oluşturun ve tüm malzeme giriş çıkışlarını kolayca takip edin. Sapiyon depo yönetimi modülü ile depo süreçlerinizi etkili şekilde yöneterek maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın, müşteri memnuniyetini arttırın.

Müşteri portalı

Müşterilerinize hizmet talebinde bulunma ve randevularını takip etme olanağı sağlayın

Raporlar

Kullanılan malzemeleri, hizmetleri kolayca öğrenin ve işlerinizi tüm yönleriyle değerlendirin. Tüm verilerinizi güçlü bir raporlama uygulaması ile tüm yönleriyle inceleyin, değerlendirin, ölçün ve analiz edin

Sapiyon ile teknik servis yönetimi çok kolay

Ücretsiz deneme yapabilmeniz için kredi kartına gerek yok. Hiçbir koşul yok.