Saha servisi işletmeleri için uçtan uca özellikler

Saha çalışanlarınızı, iş programlarınızı, müşteri bilgilerinizi, depolarınızı ve gelir giderlerinizi düzenli bir şekilde organize edebilmeniz için entegre edilmiştir.

İŞ TALEBİ OLUŞTURMA

Saha’dan iş talepleri alın

Saha teknisyenleriniz mobil uygulamayı kullanarak; müşterileriniz müşteri portalını kullanarak doğrudan iş talebi oluşturabilir. Gelen talepleri tek tıkla fiyat teklifine veya işe dönüştürün.

FİYAT TEKLİFİ OLUŞTURMA

Fiyat teklifi oluşturun, gönderin ve takip edin

Profesyonel fiyat teklifi oluşturun, müşterinize gönderin, PDF çıktısı alın ve durumlarını anlık takip edin. Teklif onaylandıktan sonra tek tıklamayla işe dönüştürün.

İŞ EMRİ OLUŞTURMA

Saha işlerinizi planlayın, atayın ve tamamlayın

İş yönetimine geldiğinde her işletmenin ihtiyacı farklıdır, Sapiyon size ihtiyacınıza göre özelleştirme seçeneği sunar. İş alanlarını ve durumlarını işletmenizin ihtiyacına göre özelleştirin. Farklı durumlar için farklı renkler kullanın.

FATURLANDIRMA

Fatura oluşturun, gönderin ve takip edin

Tamamlanmış işleri kolayca fatura dönüştürün, gönderin ve durumlarını takip edin. Tahsilat ekleyin ve kalan bakiyeleri öğrenin.

DEPO YÖNETİMİ

Depo oluşturun ve saha çalışanlarınıza bağlayın

Tüm depolarınızı tek bir yerden yönetin, aralarında stok aktarımı yapın ve depo hareketlerini kontrol edin. Kullanımı kolay, hızlı ve pratik.

MÜŞTERİ PORTALI

Müşterileriniz kendileri için iş talebi oluştursun

Müşterilerinize kendi işlerini oluşturmak ve / veya randevularını görüntülemek için özel bir giriş sayfası sağlayarak müşteri memnuniyetini artırın.
Müşterileriniz:

NET TAVSİYE SKORU

Hizmetinizi kalitenizi değerlendirin

Net Tavsiye Skoru (NPS) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm müşterilerinizden her iş bitiminde, hizmetiniz hakkında otomatik olarak NPS anketi yapın ve hizmetinizi kolayca ölçün.

RAPORLAMA

Daha ayrıntılı raporlamaya yapın

Kapsamlı ve güçlü raporlama araçlarıyla hizmet işinizin tüm yönlerini anlayın. İstediğiniz verileri istediğiniz zaman görüntüleyin.

MOBİL UYGULAMALAR

Siz ve ekibiniz tüm işleri mobilden yönetin

Sapiyon'un iOS ve Android uygulamalarıyla işinizi her yerden yürütebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri ve özellikleri edinin.

Sapiyon ile saha
servisi yönetimi çok kolay

Hemen kayıt olun, işinizi bir üst seviyeye çıkartın